O naszej firmie

Jesteśmy nowoczesną, kreatywną, dynamicznie rozwijającą się firmą geodezyjną świadczącą usługi w zakresie technologii naziemnego skaningu laserowego.

Zdobyte doświadczenie w Polsce i zagranicą, pozwala Nam z powodzeniem realizować prace pomiarowe na całym świecie. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie opracowania chmury punktów, w tym: dokumentacje 2D (rysunki elewacji, przekroje, rzuty), modele BIM, modele 3D. Oferowane produkty i usługi mają szerokie zastosowanie w architekturze, przemyśle, ochronie zabytków, górnictwie czy archeologii. Nasza wszechstronność pozwala na kreowanie najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów.

Dlaczego my?

Stawiamy na kreatywność, innowacyjność i indywidualne podejście do Klienta. Nie boimy się ryzyka związanego z poszukiwaniem oraz stosowaniem nowych rozwiązań technologicznych. Każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie, które realizujemy na najwyższym poziomie.

01

Indywidualne
podejście
do Klienta

Każdy powierzony nam projekt jest traktowany oddzielnie (indywidualnie), a etapy procesu realizacji są dopasowane do jego specyfiki.

02

Nowe
technologie

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych sprzętów pomiarowych i profesjonalnego oprogramowania renomowanych firm, możemy oddać w Państwa ręce produkty spełniające najwyższe standardy.

03

Czas

Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania pomiarowe co w znaczny sposób skraca czas potrzebny do wykonania powierzonego nam zlecenia.

04

Cena

Wykorzystywane przez nas technologie znacząco podnoszą efektywność naszych działań co pozwala minimalizować koszty. Dzięki temu jesteśmy w stanie konkurować na rynku nie tylko jakością naszych usług ale również ceną dostosowaną do indywidualnych potrzeb odbiorcy.